Декоративная глиняная штукатурка

Будинок, стіни якого зроблені із натуральних матеріалів, такіх як житня солома, очерет, деревина або інші природні матеріали, потрібно оздоблювати також натуральними оздоблюючими матеріалами. Такими матеріалами може бути дерев’яна вагонка чи дошка, глиняна штукатурка, магнезитова плита та інші.
Ми рекомендуємо робити глиняну штукатурку як всередині, так і ззовні.
І ось чому:
Глина має такі властивості, що добре впливають на матеріали, з яких виготовлено будинок, і на людей, що мешкають у цьому будинку:
1. Глина запобігає пожежі і робить матеріали будинку негорючими.
Як правило, солома, очерет, деревина та інші матеріали, якщо вони покриті тонким шаром глини, стають негорючими. Це доведено практичним досвідом і тестами на стійкість до пожежи.
2. Глина консервує натуральні матеріали і дозволяє суттєво збільшити строк їх використання. Тобто, глина зменшує контакт матеріалу стіни з повітрям і водою, таким чином матеріал стіни краще зберігається.
3. Антибактеріальні і антиалергенні властивості. Глина – це природний матеріал, що зв’язує шкідливі бактерії, запахи та шкідливі речовини, що є в повітрі будинку, і нейтралізує їх. Птиці і тварини в разі отруєння їдять глину, яка впитує в себе отруту і лікує організм.
4. Глина нейтралізує статичну електроенергію в приміщенні. Завдяки цій властивості Ви непобачите пил в повітрі в глиняному будинку.
5. Глина – це теплоакумулятор. Глиняні стіни і підлога можуть накопичувати тепло (або прохолоду) і потім віддавати їх.

Ми пропонуємо окрім базової глиняної штукатурки ще і декоративні глиняні штукатурки, які мають різні кольори, можуть мати різну фактуру і товщину, і можуть втілити всі особливості Вашого дизайну.

Хотите узнать больше? Отправьте нам запрос и получите по почте детальную информацию!